Į viršų

Naujasis grožio miegas

Kiekvieną dieną mūsų oda, plaukai ir nagai atlieka daugybę svarbių kūno funkcijų ir patikimai apsaugo mus nuo karščio, šviesos, infekcijų ir traumų. Įvairūs aplinkos veiksniai - UV spinduliuotė ar makiažas - daro neigiamą įtaką.

Plaukai, oda ir nagai taip pat lemia ir mūsų išorinę išvaizdą - mūsų organizmo sveikata ir grožis yra tiesiogiai susiję.

Naktį, kai mes ilsimės, oda, plaukai, nagai ir jungiamasis audinys atsinaujina, o kitą dieną jiems reikia svarbių maistinių medžiagų, kad tinkamai atsigautų ir sveikai atrodytų.

GROŽIO GĖRIMAS NAKČIAI

Maistingųjų medžiagų kompleksas su kolagenu ir hialurono rūgštimi suteikia Jūsų organizmui būtinų maistinių medžiagų miego metu - padeda palaikyti normalią Jūsų odos, plaukų, nagų ir jungiamojo audinio būklę bei išlaikyti sveiką ir spindinčią išvaizdą.

Vitaminas A, niacinas, biotinas ir cinkas padeda palaikyti sveiką odos būklę, cinkas ir selenas – plaukų ir nagų.
Be glitimo, mažai cukrų, be laktozės.

AR žINAI?

Oda yra didžiausias kūno organas, ją daugiausia sudaro kolagenas ir hialurono rūgštis. Šios medžiagos lemia odos stiprumą, elastingumą ir drėgmę.

Su amžiumi dėl sulėtėjusios medžiagų apykaitos kolageno bei hialurono rūgšties susidarymas organizmo odoje ir jungiamajame audinyje sulėtėja - tai sumažina odos elastingumą ir gali atsirasti raukšlių.

Papildomas šių būtinų medžiagų vartojimas ilgainiui gali pagerinti odos būklę.

KAS viduje?

smartsleep® yra skystas maistingųjų medžiagų kompleksas, kurį galima išgerti vienu gurkšniu. Skystis yra šiek tiek tirštesnis nei vanduo, gaivaus apelsinų skonio.

TYRIMAI

(iki) 72% drėgnesnė oda*

(IKI) 22% ELASTINGESNĖ ODA*

* Dermatest klinikinis 2020 m. tyrimas su 20 asmenų. Pateiktos vertės rodo didžiausias išmatuotas vertes (suapvalintas) po 6 savaičių kasdienio naudojimo

IŠBANDYK DABAR

Reset Password